Przedszkole nr 43 im. Krasnala Hałabały w Poznaniu

Uroczysta wigilia u Krasnala Hałabały

Dnia 20 grudnia 2023 roku, nasze przedszkole im. Krasnala Hałabały zamieniło się w magiczną krainę zimowych cudów podczas corocznej przedszkolnej Wigilii. Całe wydarzenie było niezwykłą okazją do wspólnego świętowania i tworzenia niezapomnianych chwil dla naszych podopiecznych.

Rozpoczęliśmy uroczystość od wspaniałego przedstawienia zimowego, które zostało przygotowane przez kreatywną grupę Wiewiórek. Dzieci w pięknych kostiumach przedstawiły urocze scenki związane ze zimą, wprowadzając wszystkich obecnych w atmosferę magii świąt. Ich zaangażowanie i entuzjazm zdobyły gromkie brawa ze strony widowni.

Następnie wszyscy zebrani wspólnie udaliśmy się w muzyczną podróż, śpiewając najpiękniejsze polskie kolędy. Niepowtarzalny chórek napełnił przedszkolne pomieszczenia ciepłem i radością.

Niespodzianką dla wszystkich było przybycie samego Gwiazdora, który z wielkim uśmiechem na twarzy rozdawał upominki najmłodszym. Radosne okrzyki i uśmiechy dzieci sprawiły, że przedszkolne sale wypełniły się radosnym śmiechem i entuzjazmem.

To wyjątkowe wydarzenie było także okazją do dzielenia się magią świąt oraz wzajemnego podziękowania za wspólnie spędzony czas i składania sobie najserdeczniejszych życzeń przy tradycyjnej wieczerzy wigilijnej.

Dziękujemy wszystkim za udział w tej magicznej chwili i życzymy Wesołych Świąt oraz Szczęśliwego Nowego Roku!

Z serdecznymi życzeniami, Zespół Przedszkola im. Krasnala Hałabały

Skip to content