Wiewiórki i Borsuki odwiedziły Państwową Szkołę Aspirantów Straży Pożarnej.![]()
![]()
Przedszkolaki zapoznały się z wyposażeniem wozu strażakiego, obejrzały specjalistyczne umundurowanie oraz sprzęt strażacki wykorzystywany podczas akcji. ![]()
![]()
Największą radość sprawiła możliwość sprawdzenia swoich sił w „gaszeniu pożaru”- dzieci mogły lać wodę z węża strażackiego. To była niezwykle ciekawa i pełna wrażeń wycieczka! ![]()
![]()
![]()

















