Nasze Przedszkolaki miały okazję uczestniczyć w wycieczce do „Leśnej Bazy” w Puszczykowie
. Zaczęliśmy od przechodzenia przez tory przeszkód, a następnie przeszliśmy do poszukiwania skarbów
. Dzieci brały również udział w różnorodnych warsztatach tj. witraże, malowanie workoplecaków oraz dekorowali domki z drewna![]()
![]()
. A to wszystko w pięknej malowniczej leśnej scenerii.

























