Jeden dzień na Dzień Dziecka to dla nas za mało….
Dlatego postanowiliśmy w naszym przedszkolu trochę go przedłużyć chociaż o jeden dzień ![]()
Zaczęliśmy od wspólnej gimnastyki a następnie przeszliśmy do zabaw w ogrodzie przedszkolnym. Warkoczyki, tatuaże i wiele innych… ![]()
![]()
![]()
A ze względu na zbliżające się wakacje gościliśmy Ratownika Wodnego, który przyjechał nie tylko ze sprzętem ratowniczym ale również z motorówką.













